در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته‎ی مدیریت مالی دانشگاه علوم اقتصادی تهران است و دارای مدرک کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه شهیدبهشتی تهران می‎باشد.


ایشان سابقه‎ی سه سال فعالیت در بازار سرمایه و پرتفوی‎گردانی و همچنین سمت کارشناس تحلیل در شرکت مشاوره سرمایه‎گذاری آرمان‌‏آتی را در رزومه‎ی خود دارد.


وی دارای مدارک حرفه‎ای اصول بازار سرمایه، تحلیلگری و مدیریت سبد اوراق بهادار از سازمان بورس اوراق بهادار بوده و همچنین سابقه‌ی تدریس دروس تخصصی مدیریت مالی، مدیریت سرمایه‎گذاری، مهندسی مالی و اصول حسابداری در دوره‎ی کارشناسی را در رزومه‎ی خود دارد.

در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترا رشته‎ی حسابداری در دانشگاه تهران است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه تهران می باشد. همچنین دوره‎ی کارشناسی خود را در رشته ی حسابداری دانشگاه شریعتی تهران گذرانده است.


ایشان در سمت کارشناس مالی و اقتصادی هشت سال سابقه‎ی فعالیت در شرکت نظم پویان صنعت نوین را داشته و همچنین سرپرست حسابرسی را در شرکت آیین پژوهشگر محاسب به مدت دو سال برعهده داشته است.


وی دارای مدارک اصول بازار سرمایه و تحلیلگری از سازمان بورس اوراق بهادار بوده و از سوابق تدریسی ایشان می توان به پنج سال سابقه ی تدریس در دانشگاه های تهران و علوم اقتصادی اشاره نمود.

دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپوتر از دانشگاه لاهیجان است.


ایشان سابقه‎ی فعالیت در سمت معامله‎گری اوراق در کارگزاری آراد ایرانیان را در رزومه کاری خود دارد و دارای مدرک اصول بازار سرمایه از سازمان بورس اوراق بهادار می‎باشد.