متولد 1364، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت مالی، دارای مدارک بورسی اصول بازار سرمایه، معامله گری در بازار آتی، بورس کالا، بورس انرژی، اوراق تامین مالی، کارشناسی عرضه و پذیرش و همچنین مدرک تحلیلگری بازار سرمایه. وی بیش از 7 سال سابقه کار رسمی در سمت های کارشناس پذیرش، معامله گر، کارشناس پذیرش شرکت ها در فرابورس، تحلیلگر، مدیر سبد، قائم مقام کارگزاری و مدیرعامل سبدگردان دارد.


متولد سال 1359، دکتری مدیریت مالی را از دانشگاه تهران در سال 1391 دریافت کرده و دوره کارشناسی ارشد مدیریت مالی را نیز در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده است. معاونت بانکداری اختصاصی در شرکت تأمین سرمایه سپهر، مدیر انتشار اوراق بهادار در همان شرکت و مدیر پردازش داده در شرکت ارزش پرداز آریان از سوابق اجرایی ایشان محسوب می‌شود.

وی کارشناس و کارشناس مسؤولی در سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادار تهران را نیز در کارنامه اجرایی خود دارد. مدارک تحلیل‌گری اوراق بهادار و اصول بازار سرمایه از جمله مدارک حرفه‌ای وی در بازار سرمایه محسوب می‌شود.

وی کارشناس رسمی قوه قضاییه در رشته بورس اوراق بهادار نیز می‌باشد. ایشان تدریس دروس مختلف مالی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در سوابق علمی خود دارند و هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هستند. چاپ مقالات و کتب متعدد در زمینه‌های تخصصی از جمله سوابق علمی ایشان به شمار می‌رود.


دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی –گرایش مالی و کارشناس مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشد.

وی بیش از 13 سال سابقه کاری مستقیم درحوزه بازار سرمایه در شرکتهای معتبر سرمایه گذاری کشور ازجمله شرکتهای سرمایه گذاری البرز ˛غدیر وآتیه اندیشان مس در رده های کارشناس ˛تحلیلگر و مدیر ˛عضویت در هیات مدیره کارگزاری را در سوابق خود داشته و در حال حاضر مدیر عامل شرکت چکاد توانگری و نیز مدیر سرمایه گذاری شرکت بیمه اتکایی ایرانیان می باشد..